Profesyonel Saç Bakım ve Kozmetik ürünleri ile müşterilerine her daim kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir firma olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

7/24 aktif Canlı Destek Ekibimiz ve 09:00 - 18:00 saatleri arası aktif olan müşteri temsilcilerimiz sayesinde merak ettiğiniz tüm konular hakkında itina ile bilgi ve destek vermekteyiz.

 

Saç bakım ürünleri, erkek ve bayan saç bakım ürünleri, saç ekipmanları ve makyaj ürünleri ile Online mağazamız sizin için sürekli açık konumdadır.

Dilediğiniz her saat ve günde alışverişinizi online olarak gerçekleştirebilir, iade koşulları çerçevesinde ürünlerinizi iade edebilirsiniz. Alışveriş sepetinizdeki

ürünlerin 100 TL ve üzerinde olması halinde ise ücretsiz kargo imkânından yararlanabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini üst düzeyde

tutan bir işletme olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına görüş ve önerilerinize her daim açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

Neden Biz ?

 

Ürün yelpazemizde yer alan tüm ürünlerimizi piyasa koşullarında değerlendirdiğinizde uygun fiyat ve kalite güvencesi ile sizlere sunmaktayız.

Konusunda uzman bir e-ticaret işletmesi olarak her daim daha mutlu müşterilere sahip olmak adına kişisel bilgilerinizin gizliliğine de ayrıca önem

verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Kolay üyelik sistemimiz sayesinde kendinize özel bir hesap oluşturduktan sonra evinizden çıkmadan ürün siparişi

verebilir, siparişinizin takibini yapabilirsiniz.

 

Bizi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz ?

 

MaaT Kozmetik ve Bilişim; Kozmetik sektöründe toptan ve perakende kanallarında 20 yıldır hizmet vermektedir.

Kozmozen.com ile Online Alışveriş'te Kalite ve %100 Müşteri memnuniyeti ilkelerimizden sapmadan sizlere hizmet vermek için kurulmuştur.

İşletmemiz siz değerli müşterilerinden aldığı güç ile her geçen gün biraz daha büyüyerek geniş bir aileye sahip olmaktan onur duymaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz. 


MaaT Kozmetik ve Bilişim

Adres: Cevherizade mah. Özden sk. No: 50/A Battalgazi / MALATYA

Vergi Dairesi: Fırat V.D.

Vergi Numarası: 9800541844

Tic. Sicil No: 21485

Mersis No: 1337367156200001

Müşteri Hizmetleri: 0850 346 29 58

E-Mail: info@kozmozen.com